Polub nas na facebooku

Podoba Ci się nasza strona, poleć ją przez klikając +1

Dodaj nas również na Google+

Noclegi

 Gościom ceniącym wygodę oferujemy dwa domki z dużymi tarasami:

 

DOMEK 1

Domek numer 1 składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego i łazienki. Maksymalnie mogą w nim spać cztery osoby. Na tarasie znajduję się kominek oraz grill.

DOMEK 2

Domek numer 2 jest większy, może w nim spać sześć osób. Na parterze znajduje się pokój z aneksem kuchennym i łazienka, na piętrze duża sypialnia. Obydwa domki są w pełni wyposażone: naczynia, lodówki, telewizja, internet.

Obok domku znajduje się miejsce na organizowanie ogniska i staw z małą wyspą.Do dyspozycji gości w sezonie letnim kajaki, łódki, kanu, możliwość łowienia ryb, a w sezonie jesiennym zbieranie grzybów, których w naszej okolicy jest ogromna ilość.

NAMIOTY

Oprócz domków można także skorzystać z noclegów w namiotach jednoosobowych typu "iglo".

 

Ceny :

domek numer 1
- 250 zł/doba *                      
domek numer 2
- 400 zł/doba *    
 * Przy wynajmie domku powyżej czterech dób, kajaki w cenie wynajmu domków.  

 

 

 

 


 

Regulamin wynajmu domku letniskowego
 1. Niniejszy Regulamin określa zasady wynajmu domków .
 2. Klient wynajmuje domek na okres i ilość osób określoną w potwierdzeniu rezerwacji.
 3. Klienci mogą przebywać w domku w liczbie nie większej niż liczba określona w potwierdzeniu rezerwacji i przez czas określony w potwierdzonym zamówieniu.
 4. Akceptujemy zwierzęta pod warunkiem, że nie będą zagrażały osobom przebywającym w pobliżu. Wszelkie szkody spowodowane przez zwierzęta ponosi wynajmujący.
 5. Zwrot zaliczki może nastąpić pod warunkiem, że Klient zgłosi rezygnację 15 dni przed terminem rozpoczęcia okresu najmu (krótki pobyt zaliczka min. 50% sumy).
 6. Wydanie kluczy następuje po uiszczeniu pełnej należności za wynajem oraz po podaniu dokładnych danych osoby zamawiającej.
 7. Doba hotelowa trwa od godz. 12 .00 w dniu przyjazdu do godz. 12.00 w dniu wyjazdu.
 8. W przypadku braku możliwości dotarcia na umówioną wcześniej godzinę Klient zobowiązany jest do powiadomienia telefonicznie osoby odpowiedzialnej za przekazanie kluczy.
 9. Klient otrzymuje klucze, które zobowiązany jest zwrócić w dniu wyjazdu. Za zgubienie kluczy do domku Klient ponosi opłatę w_wysokości 100 zł.
 10. Zakwaterowanie i wykwaterowanie następuje w domku w obecności właściciela domku.
 11. W przypadku wystąpienia jakiejkolwiek awarii Klient ma prawo i obowiązek zgłoszenia jej.
 12. Cena pobytu jest ceną brutto i obejmuje:
  1. pobyt w domku ustalonej uprzednio ilości osób,
  2. koszt zużytych przez Wynajmującego mediów (energia, woda, gaz, ogrzewanie), o ile nie jest to zużycie w wyraźnym stopniu nadmierne,
  3. zmianę pościeli dla każdej z osób przebywających w domku.
 13. Inne obowiązki Klienta:
  1. Klient przyjeżdża do domku i opuszcza go w dniu i godzinach wyznaczonych w potwierdzeniu,
  2. Klient odpowiada finansowo za wszystkie szkody powstałe w domku w czasie jego pobytu, i wyraża zgodę na to, aby wszelkie naprawy zniszczeń lub usunięcia usterek powstałych z jego winy wykonane zostały na jego koszt,
  3. Klient po przyjeździe ale przed wprowadzeniem się zobowiązany jest odebrać domek, tzn.sprawdzić meble, okna, kabinę prysznicową i pozostałe urządzenia znajdujące się w domku,
  4. uwagi co do uszkodzeń, zniszczeń należy zgłosić natychmiast,
  5. podczas oddawania kluczy Klient ma obowiązek zgłosić usterki, zniszczenia powstałe w czasie jego pobytu i pokryć koszty ich naprawy.
 14. Rezerwacji domków można dokonać telefonicznie pod nr tel. 503 440 004 lub 508 652 652 lub za pośrednictwem adresu e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Złożenie zamówienia oznacza, że zamawiający zapoznał się z_treścią opisu domku wraz z wyposażeniem oraz z opłatami za wynajem jak również akceptuje niniejsze warunki wynajmu.
 15. Klienci ,jesteście zobowiązani do przestrzegania zasad bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

Uwagi: W przypadku skończenia się butli z gazem prosimy o kontakt. Butla jest wymieniana przez właściciela domku, Państwo nie ponoszą żadnych kosztów za zużyty gaz.

Życzymy miłego pobytu !!!

 

Copyright © 2010-2021 Biuro Turystyki Aktywnej IRENA